Dodaj do ulubionych | Drukuj 

     
 

Styropian

 
 
 
 
 
     Styropian już od prawie 40 lat sprawdza się znakomicie w praktyce jako izolacja dachów, ścian, stropów i podłóg budynków mieszkalnych, biurowych, szkół i szpitali, hal przemysłowych, magazynów i chłodni. Każdego roku realizuje się miliony metrów kwadratowych nowych przegród z izolacją termiczną lub akustyczną w postaci styropianu.
     Zalety styropianu to bardzo dobra izolacyjność cieplna, bezpieczeństwo pracy, odporność na zawilgocenie, łatwość obrabiania, wysoka izolacyjność akustyczna, trwałość oraz bezpieczeństwo dla środowiska. Styropian nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia. Został nawet dopuszczony jako materiał na opakowania żywności (tacki, pojemniki).


KATALOG ODMIAN STYROPIANU
 

punktor STYROPIAN IZOTERM EPS 50-042
- Mury szczelinowe, ściany działowe:
Ściany szczelinowe z wentylowaną i niewentylowaną szczeliną powietrzną, dylatacja ścian, lekkie konstrukcje z zewnętrzną okładziną, lekkie konstrukcje ścianek działowych, konstrukcje szkieletowe z okładziną, stropy od spodu z okładziną, podłogi między legarami, lekkie stropy szkieletowe z okładziną, izolacja pomiędzy krokwiami, stropodachy wentylowane.
punktor STYROPIAN IZOTERM EPS 70-040 FASADA
- Ocieplenia zewnętrzne budynków:
Ściany z elementami z okładziną i wentylowaną szczeliną powietrzną, ściany w Bezspoinowych Systemach Dociepleń, wieńce wykonane jako szalunek tracony pod tynk, nadproża i ościeża, stropy od spodu w Bezspoinowych Systemach Dociepleń, deskowanie tracone stropów żelbetowych.
punktor STYROPIAN IZOTERM EPS 100-038 DACH/PODŁOGA
- Izolacja termiczna podłóg:
Cokoły w Bezspoinowych Systemach Dociepleń, ściany poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną, normalnie obciążone podłogi pod podkładem posadzkowym z prefabrykowanych płyt, podłogi pod podkładem posadzkowym normalnie obciążone, podłogi na gruncie z podkładem posadzkowym normalnie obciążone, izolacja cieplna pomiędzy krokwiami, stropodachy pełne bez dostępu.
punktor STYROPIAN FREZOWANY - ZAKŁADKA
- Płyty posiadają ukształtowane krawędzie, które ułatwiają łączenie oraz zapobiegają powstawaniu mostków termicznych.

 

 
     Styropian jest jednym z najlepszych i najbardziej wszechstronnym materiałem izolacyjnym w budownictwie. Polecamy styropian znanego i sprawdzonego producenta Goździelin. Dodać należy, że żaden inny materiał nie daje lepszych efektów i to w dodatku po tak   p r z y s t ę p n e j   c e n i e   jak   s t y r o p i a n. 40 lat doświadczeń z tym materiałem oraz bieżąca kontrola jakości gwarantują utrzymanie wymaganych właściwości styropianu na najwyższym poziomie, w każdym obszarze jego rozległych zastosowań.
 
 
   
 

 

 
 
Copyright © 2006 - Rozwój S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Design by Mariusz Lipiec -  Julek_1 ®

 
   

Data ostatniej aktualizacji: 03 marca 2012 17:14:51